• м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 18
 • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
 • Сб: 8:00 - 13:00
 • Нд: вихідний
 • medent@ukr.net

  Пломбування зубів - це метод лікування, який забезпечує відновлення анатомічної форми і функції зуба шляхом заповнення дефектів твердих тканин і порожнин пломбуючим матеріалом.

  Дізнатися більше

  Пломбування зубів

  Професійна гігієна - це комплекс процедур, спрямованих на оздоровлення органів тканин порожнини рота.

  Дізнатися більше

  Професійна гігієна порожнини рота

  Реставрація - це відновлення і корекція естетичних і функціональних параметрів зуба композитними матеріалами безпосередньо в порожнині рота.

  Дізнатися більше

  Художня реставрація зубів

  Вся процедура робиться в одне відвідування. Вона не вимагає обточування зубів з усіх боків, як при коронках, і видалення нервів, як при кераміці.

  Дізнатися більше

  Мікропротезування зубів

  Вирішення ортодонтичних проблем дуже часто є запорукою гарантованого успіху для подальшого протезування та імплантації зубів у пацієнтів, а в ряді випадків дозволяє навіть уникнути цих процедур.

  Дізнатися більше

  Ортодонтія і брекет-системи

  Протезування на імплантатах схоже з протезуванням на природних зубах. Тільки опорою штучних конструкцій будуть служити не природні зуби, а імплантати - штучні аналоги коренів зубів.

  Дізнатися більше

  Протезування на імплантатах

  Чудово відновлює всі функції щелеп, має високу естетику, але доводиться трохи довше звикати до протезу, ходити на корекції в поліклініку.

  Дізнатися більше

  Бюгельне та знімне протезування

  Завдяки тому, що в нашій поліклініці є власна лабораторія, ми можемо досягати чудових естетичних результатів і, що важливо, скорочуємо терміни протезування.

  Дізнатися більше

  Незнімне протезування зубів

  Гемісекція, Цистотомія, Резекція верхівки кореня, Резекція цілого кореня

  Дізнатися більше

  Зубозберігаючі маніпуляціі, профілактика

  Пластика передодня порожнини рота найчастіше рекомендована людям з дрібним передоднем для профілактики рецесії ясен і лікування пародонтиту.

  Дізнатися більше

  Мукогінгівальна хірургія. Видалення зубів

  Завдяки імплантації стало можливим вирішення безлічі нерозв'язних раніше стоматологічних питань. В цілому ряді випадків застосування такого методу, як імплантація гарантує і більш вигідний для пацієнта варіант щодо протезування.

  Дізнатися більше

  Имплантація зубів

  Дентальний мікроскоп забезпечує ретельність всіх процедур. Стоматолог, завдяки апарату, може бачити навіть важкодоступні ділянки - ті, які не видно неозброєним оком.

  Дізнатися більше

  Лікування зубів під мікроскопом

  Відбілювання зубів у кабінеті лікаря - це професійна процедура, яка здійснюється в стоматологічній поліклініці за допомогою спеціалізованого обладнання.

  Дізнатися більше

  Фотовідбілювання зубів

  Лікування пародонтиту починається з механічного видалення відкладень на поверхні зуба та видалення біоплівок, для чого також застосовуються ультразвукові прилади.

  Дізнатися більше

  Лікування пародонтозу

  Для того, щоб зробити знімок зуба, ми використовуємо цифровий рентгенографічний апарат - візіограф - завдяки цьому всі етапи лікування стають максимально наочними.

  Дізнатися більше

  Дентальна візіографія

  Лікування зубних каналів ставить перед собою мету відновити функціональність зуба. Ендодонтичне лікування необхідно, якщо у пацієнта діагностовано пульпіт або періодонтит.

  Дізнатися більше

  Лікування кореневих каналів

  Ми проводимо лікування зубів з використанням нового інноваційного методу знеболення комп'ютерної анестезією!

  Дізнатися більше

  Дитяча стоматологія