• м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 18
  • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
  • Сб: 8:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
  • medent@ukr.net

Протезування на імплантатах схоже з протезуванням на природних зубах. Тільки опорою штучних конструкцій будуть служити не природні зуби, а імплантати – штучні аналоги коренів зубів.

Можливо як незнімне так і знімне протезування. Опорою знімних протезів служать кілька імплантів. При повністю відсутніх зубах це можливо вже при чотирьох – шести імплантатах. Такі конструкції надійно фіксуються в порожнині рота і не залежать від її анатомії.

Незнімні конструкції – поодинокі коронки або “мости” – виконуються з використанням металокераміки і безметаллових матеріалів. Можливо виготовлення мостів між імплантами та природними зубами, але це не завжди показано. Елемент, до якого здійснюється кріплення протезів, носить назву абатмента – він з’єднує занурене в кістку тіло імплантату і штучну коронку.

У загальному випадку, вартість протезування на імплантатах складається з вартості коронки, абатмента, трансфера і аналога. Останні компоненти називаються “Видаткові ортопедичні частини при протезуванні зубів на імплантатах”. Матеріал виготовлення коронки, як і технологія роботи з її виготовлення, можуть істотно відрізнятися.

Робота складається з декількох відвідувань. У загальному випадку, вартість коронок на імплантатах істотно вище, ніж на звичайних зубах. Наші фахівці мають величезний досвід роботи протезування на імплантатах.