• м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 18
  • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
  • Сб: 8:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
  • medent@ukr.net

Знайома ситуація – відсутність одного зуба в роті?

Багато хто не звертає на це увагу – подумаєш, дрібниця, і так нормально жується.

Довгий час єдиним вирішенням цієї проблеми було протезування, заміщення дефекту мостовидним протезом, при цьому два сусідніх зуба обточувалися, на них ставилися опорні коронки. І ось цей момент зупиняв багатьох пацієнтів стоматологічних поліклінік – через одного зуба обточувати два сусідніх? – ШКОДА.

На щастя, стоматологія не стоїть на місці. Поруч на двох зубах, сусідніх з віддаленим, робляться маленькі порожнини, в які закладаються спеціальні нитки. Вони і служать арматурою для майбутнього зуба.

Встановлюємий зуб нарощується фотополімерним матеріалом. Вся процедура робиться в одне відвідування. Вона не вимагає обточування зубів з усіх боків, як при коронках, і видалення нервів, як при кераміці. Та обробка, яка проводиться, порівняна з незначною пломбою, як при лікуванні поверхневого карієсу.

Відновлення одного відсутнього зуба без звичних «мостів» за допомогою адгезивної конструкції стало можливим з появою скловолоконних стрічок типу «Гласспан,« Ріббонд ». В руках стоматолога вони стають дуже міцними, здатними витримати великі навантаження.

Стрічки успішно використовуються не тільки для відновлення відсутнього зуба, але і для шинування рухомих зубів при пародонтиті, дозволяючи якомога довше зберегти свої зуби.

Як і у інших методів відновлення – традиційного протезування або імплантації – в адгезивній конструкції є свої показання і протипоказання.