• м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 18
  • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
  • Сб: 8:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
  • medent@ukr.net

Протезування металокерамічними коронками

До незнімних протезів відносяться: поодинокі коронки, група коронок, пов’язаних між собою (“мости”), коронки на штучних коренях-імплантатах.

Завдяки тому, що в нашій поліклініці є власна лабораторія, ми можемо досягати чудових естетичних результатів і, що важливо, скорочуємо терміни протезування (в середньому металокерамічний протез на 3 одиниці виготовляється за 5 днів).

Під час виготовлення протеза ви користуєтеся тимчасовим пластмасовим протезом. Багато що залежить і від застосовуваної в лабораторії маси. У нас ми використовуємо німецьку масу «Vita Omega» в якій впевнені на 100%.

Кращими металокерамічними коронками сьогодні є коронки на золотовмісних сплавах. Їх вплив на організм мінімальний, як і максимальна точність прилягання до природних тканин зуба.

Виготовлення коронок – авторська робота. Кваліфікація і досвід техніка, матеріал і технологія виготовлення визначають ціну, термін служби і естетику готового виробу.

Моделюванню і відтворенню підлягають найтонші анатомічні деталі. Ступінь опрацювання окремих елементів визначає функцію і естетику зуба.

Протезування суцільнолитими коронками застосовується в жувальних відділах. Ці коронки відновлюють в повному обсязі функцію зуба і його вигляд, але їх металевий блиск не дозволяє застосовувати їх в видимих ​​ділянках зубних рядів.

Кульшові вкладки є штифтовими конструкціями, що застосовуються при сильному руйнуванні надясеневої частини зуба, коли природні тканини коронки зуба не підлягають відновленню і майже повністю видаляються. Кульшова вкладка фіксується в корені зуба і виступає на його видиму поверхню, створюючи своєрідну опору для металокерамічної коронки.

Кульшова вкладка виконується з різних сплавів методом лиття. Головна умова застосування кульшових вкладок – здоров’я коренів і тканин оточуючих зуб – пародонту. Вартість вкладок визначається сплавом з якого вона виготовляється, та складністю конструкції. У багатокореневих зубах використовуються більш складні розбірні вкладки.

Не варто плутати кульшову і косметичну вкладки. Схожість назви оманлива. Косметична вкладка – мікропротез – аналог пломби, але виготовляється техніком, а не в кріслі лікаря, як пломба.