• м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 18
 • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
 • Сб: 8:00 - 13:00
 • Нд: вихідний
 • medent@ukr.net

Пломбування зубів – це метод лікування, який забезпечує відновлення анатомічної форми і функції зуба шляхом заповнення дефектів твердих тканин і порожнин пломбуючим матеріалом. Простіше кажучи, це лікування карієсу і відновлення форми зубів. Процес відновлення залежить від ступеня руйнування зубної тканини і типу її пошкодження.

Процес заповнення зубів складається з:

 • Очищення каріозної порожнини;
 • Установки ізолюючої прокладки;
 • Установки пломби і подальшої шліфовки;

Під час лікування обов’язковий візіографічний контроль і застосування знеболювання. Після анестезії ретельно видаляється весь каріозний дентин – цей етап механічної обробки порожнини дуже важливий, тому що в разі неповного видалення пошкоджених тканин каріозний процес триватиме і під пломбою. Якщо зуб має дуже сильні пошкодження, то в його порожнину встановлюється спеціальний скловолоконний або титановий штифт.

На місці розтягування волокон сполучної тканини утворюється нова кістка, яка підтримує правильну побудову зубного ряду і допомагає виправити прикус зубів. Ця корисна біологічна властивість зберігається протягом усього життя і при грамотному догляді стане гарантією вашої чарівної посмішки.

Далі зуб пломбується за допомогою сучасних матеріалів, які дозволяють повністю відновити колір, форму і прозорість зуба. Якісно встановлену пломбу неможливо відрізнити від натурального зуба.

Наші фахівці встановлюють пломби, які не дають усадку, мають гладку, шорстку поверхню і непомітно, без видимих ​​кордонів, переходять в емаль зуба, не завищуючи прикус і не стикаючись з яснами:

 1. Пломба світлової полімеризації з композиту

Мікрофільні композити складаються з дуже дрібних частинок. За рахунок цього вони добре поліруються і часто використовуються для косметичних пломб на передніх зубах. Велика кількість відтінків дозволяє дуже точно підібрати колір пломби.

 1. Пломба з склоіономерного цементу.

Використовується для дальніх жувальних зубів.

 1. Пломба хімічної полімеризації.

Іноді використовується для жувальних зубів.

 1. Пломба світової полімеризації з використанням склоіономерного цементу (сендвіч-техніка).

Економ варіант. Дозволяє заощадити час на постановку пломби, а, отже, і гроші клієнта. Суть технології: основа пломби формується з склоіономерного цементу, а верхні шари – з світлокомпозита. За рахунок цього вони добре поліруються і часто використовуються для косметичних пломб на передніх зубах. Велика кількість відтінків дозволяє дуже точно підібрати колір пломби.