• м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 18
  • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
  • Сб: 8:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
  • medent@ukr.net

Ортодонтія і брекет-системи

У сучасному світі важливо мати не тільки здорові зуби, але й чарівну посмішку. На думку фахівців, відкритою білозубою посмішкою володіють харизматичні і впевнені в собі люди, які досягли успіху як в особистому житті, так і в кар’єрі. Проблемами ідеального розташування зубів займається ортодонтія – сучасні технології дозволяють вирівнювати зубний ряд і виправляти прикус в будь-якому віці.

За даними статистики в світі близько 90% людей як в дитячому, так і в зрілому віці потребують допомоги ортодонта. Неправильний прикус не тільки є причиною психологічного дискомфорту, але і може викликати захворювання ясен і зубів.

Вирішення ортодонтичних проблем дуже часто є запорукою гарантованого успіху для подальшого протезування та імплантації зубів у пацієнтів, а в ряді випадків дозволяє навіть уникнути цих процедур. Крім цього, іноді ортодонтичне лікування дозволяє уникнути хірургічної операції, спрямованої на лікування зубощелепних аномалій. Виправлення прикусу зубів – перший крок до красивої усмішки.

Що таке брекети

Одним з методів виправлення прикусу є брекет-система, яка дозволяє досягти чарівної посмішки без додаткових зусиль з боку пацієнта. Зазвичай набір складається з 20 штук, з яких 10 клеяться на верхні зуби, а друга половина – на нижні. Брекет – це непростий по конфігурації та ювелірний по виконанню виріб, яке кріпиться до зуба спеціальним клеєм і допомагає зубам переміщатися в потрібному напрямку.

У місці розтягнення волокон сполучної тканини утворюється нова кістка, яка підтримує правильну побудову зубного ряду і сприяє виправленню прикусу зубів. Це корисна біологічна властивість зберігається протягом усього життя і при грамотному догляді за зубами стане гарантією вашої чарівної посмішки!

Види брекетів

  1. Металеві брекети виготовляються з нержавіючої сталі медичного призначення, вони відносно дешеві і мають свої переваги – володіють більш слабкою силою тертя між брекетами і силовою дугою, що сприяє більш швидкому переміщенню зубів.
  2. Керамічні брекети менш помітні, хоча мають кріплення зі сталі.
  3. Самолігуючі брекети дозволяють застосовувати більш фізіологічні слабкі сили і збільшити інтервали між відвідинами, а іноді обійтися без видалення зубів.

Слід зазначити, що неодмінною умовою лікування за допомогою брекет – систем є суворе виконання правил користування і ретельна гігієна порожнини рота. У разі порушення рекомендацій лікаря може відбутися значне збільшення термінів виправлення прикусу, тому пацієнт повинен бути зацiкавлений в їх виконанні. Сміливо користуйтеся брекетами «згідно з інструкцією» і незабаром придбаєте чарівну посмішку.