• м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 18
  • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
  • Сб: 8:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
  • medent@ukr.net

Гігієна порожнини рота є запорукою здоров’я зубів. На жаль, не всі знають, як правильно чистити зуби, які зубні пасти необхідні і ще безліч важливих аспектів, пов’язаних із зубами і яснами. Але навіть людям, які мають всі навички правильного видалення зубного нальоту і гігієни порожнини рота, рекомендується хоча б раз на півроку відвідувати стоматолога. У нашій поліклініці дотримуються всі сучасні принципи проведення професійної гігієни порожнини рота, головною і кінцевою метою якої є навчити пацієнта правильно чистити зуби, регулярно доглядати за порожниною рота і тим самим знизити ризик виникнення стоматологічних захворювань.

Сьогодні для зняття зубних відкладень ми використовуємо ультразвуковий Вектор-скейлинг, що відрізняється ефективністю і швидкістю зняття зубних відкладень. Даний апарат не має шкідливого впливу на тверді тканини зуба. Так само використовується і апарат Air Flow, перевага якого полягає в тому, що він дозволяє видалити наліт з важкодоступних місць, якщо ви носите ортодонтичну апаратуру або маєте наліт курця. Air Flow не викликає підвищеної чутливості, не залишає подряпин на емалі і абсолютно нешкідливий для ваших зубів. Він прекрасно готує поверхню зуба до подальшого відбілюванню.

Професійна гігієна – це комплекс процедур, спрямованих на оздоровлення органів і тканин порожнини рота і профілактику виникнення та прогресування стоматологічних захворювань.