• м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 18
  • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
  • Сб: 8:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
  • medent@ukr.net

За останні роки дуже розвинулась дентальная імплантація. Це пов’язано з тим, що на практиці неодноразово доведена її ефективність в разі сильного пошкодження (що веде до видалення) або відсутності зубів. В цілому ряді випадків застосування такого методу, як імплантація (тобто, використання імплантатів) гарантує і більш вигідний для пацієнта варіант щодо протезування. Завдяки імплантації стало можливим вирішення безлічі нерозв’язних раніше стоматологічних питань.

Показання до видалення зубів

Імплантація застосовується і для повного відновлення відсутнього зуба, і для ліквідації численних дефектів в зубному ряду. Якщо спостерігається повна відсутність зубів, імплантат дає можливість зробити додаткову опору, яка дуже підвищить функціональність знімного протезу. Імплантація не тільки ліквідує «недоліки» в зубному ряду, але і має серйозне психологічне значення. Справа в тому, що імплантація – не тільки спосіб відновити, наприклад, повноцінні жувальні функції зубного ряду, але ще і можливість відчути себе більш привабливим! Головний плюс імплантації – це можливість уникнути обточування сусідніх зубів (нерідко здорових!). Не кажучи вже про те, що імплантація – це набагато більший рівень комфорту, ніж «старі добрі» протезування. Це твердження в першу чергу правильно для жувальних зубів.

Ми не дарма наголосили саме на даний напрямок. Справа в тому, що відбувається його планомірне забезпечення цілою низкою чинників. Це, по-перше, матеріально-технічна база поліклінік: все наше обладнання повністю відповідає світовим стандартам. По-друге, в поліклініках створено сприятливу для імплантації середу, вона забезпечується і підтримується кожним співробітником нашої організації: від головлікаря до представників молодшого персоналу. По-третє, ми використовуємо лише сертифіковані імплантати та перевірені методики імплантації.

Процес імплантації, строго кажучи, складається з семи етапів:

  1. Пацієнт отримує нашу консультацію, мета якої – з’ясувати показання і протипоказання до імплантації (в розрахунок приймаються стоматологічні, соматичні, а також соціальні обмеження).
  2. Проводиться поглиблена діагностика. Детально планується процес майбутньої імплантації. За основу беруться комп’ютерна томографія та стереолітографічні моделі.
  3. З пацієнтом обговорюється план лікування (попутно проводиться консультування, повне інформування пацієнта). Укладається договір про імплантацію.
  4. Безпосередньо перед імплантацією проводяться підготовчі роботи, в яких беруть участь висококваліфіковані терапевти-стоматологи, а також ортодонти, пародонтологи.
  5. Нарешті, починається безпосередньо хірургічний етап імплантації, на якому рівні втручання чітко розмежовані: без нарощування кісткової тканини, з її нарощуванням, з реконструкцією альвеолярних гребенів, щелепних кісток. Ми здійснюємо також соматичну корекцію організму (необхідну при цукровому діабеті і ряді інших захворювань).
  6. Далі йде ортопедичний етап імплантації.
  7. Після закінчення всіх процедур по імплантації пацієнту необхідно проходити профілактичні огляди, моніторинг. Це – останній етап, який повністю завершає імплантацію.

Слід зазначити, що етапність процесу імплантації насправді не збільшує часу, витраченого на неї. Багатоступенева схема імплантації, яка використовується нами, зручна і лікарям і пацієнтам.