• м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 18
  • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
  • Сб: 8:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
  • medent@ukr.net

Сьогодні рівні білі зуби – невід’ємна частина іміджу благополучної людини!

Головна турбота естетичної стоматології – зняти психологічний дискомфорт. Проблеми, пов’язані з поганими зубами, через які людина соромиться зайвий раз посміхнутися, – це не тільки психологічні проблеми, а й труднощі з промовою, порушення міміки, дикції і як наслідок – зморшки, які утворюються, якщо людина постійно прикриває зуби верхньою губою .

Що ж робить посмішку красивою? На думку сучасної стоматології досконалу посмішку визначають три компоненти:

– Рівні красиві зуби

– Здорова ясна

– Неушкоджена червона облямівка губ, що підкреслює білизну зубів.

Загальне поняття «рівні красиві зуби» означає, що вони мають естетичну форму, колір і прозорість.

Реставрація – це відновлення і корекція естетичних і функціональних параметрів зуба композитними матеріалами безпосередньо в порожнині рота. Якщо при пломбуванні в основному відбувається відновлення функціональних характеристик зуба, то при реставрації втрачені тканини зуба заповнюються матеріалом, що імітує дентин і емаль, їх прозорість і колірну гамму. Пломбування – лікувальна процедура, тоді як реставрація поєднує в собі елементи лікувальної та художньої роботи.

Основним показанням до проведення відновлення зубів світловідбиваючими композитними матеріалами є необхідність корекції естетичних параметрів зуба, наявність карієсу і некаріозних уражень або, простіше кажучи, бажання пацієнта красиво вилікувати зуб, або поліпшити його зовнішній вигляд композитом в одне відвідування.

Займаючись відновленням або корекцією естетичних параметрів зуба, лікар-стоматолог об’єднує в собі лікаря, художника і скульптора. Як лікар він повинен не просто вилікувати, але і не нашкодити, як художник і скульптор він може створити зуб, на якому хочеться поставити підпис, як це робили ювеліри.

Сучасні матеріали і технології дозволяють творити, створювати прекрасні зуби і красиві посмішки!